Truhlářství Pešek

Kontakt

Pavel Pešek

IČO: 18530184

Provozovna: 594 44 Radostín nad Oslavou 228

Tel./Fax: 566 670 103
Mobil: 603 835 477
 
E-mail: truhlarstvipesek@jihlavsko.com

Tomáš Pešek 

Mobil: 604 804 898

E-mail: truhlarstvipesek@email.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 7-15 hod

Výroba, montáž a prodej špaletových dřevěných oken 

Špaletová okna – proč si je pořídit

Mezi hlavní přednosti špaletových oken patří jejich stylový vzhled. Vyrábíme moderní špaletová okna, která snesou velmi přísné měřítko i v základních vlastnostech, které musí každé okno mít. Naše špaletová okna mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, zvukově-izolační vlastnosti a velmi dlouhou životnost. Špaletová okna vyrábíme jako kopie původních oken (repliky oken) a to včetně zdobení na klapačkách a poutcích. Zůstává tak zachován vzhled rukodělné práce.Naše špaletová okna vedle moderní funkčnosti vyhoví i požadavkům památkového úřadu.

Okna jsou dodávaná s kompletním servisem, včetně všech doprovodných prací:

  • dokumentace pro památkový ústav
  • demontáž
  • likvidace starých oken
  • montáž nových oken
  • zednické zapravení 

Kování pro špaletová okna

Naše okna mužeme osadit různými druhy kování podle Vašeho výběru. Nabídka oliv, půloliv, rozvor, okenních záskoček, závěsů (pantů) a jejich krytek je poměrně velký. Stačí si tedy vybrat jejich tvar a provedení. Nejčastěji osazujeme naše okna kličkami z České produkce od firmy Bernat Mounting a.s.

Renovace starých špaletových oken se nevyplatí

Ze zkušenosti víme, že renovace špaletových oken není dlouhodobé řešení. Renovovaná špaletová okna dobře netěsní, mají slabší zvukové a tepelně-izolační vlastnosti a po renovaci plní svou funkci maximálně několik let. Určitě se vyplatí investovat do nových špaletových oken, která vám vydrží dlouhá desetiletí. 

Nová špaletová okna vám můžeme i zajímavě zdobit a dekorovat. Můžeme použít dekorativní kování, zajímavé kliky či jiné zdobení. Špaletová okna jsou okna pro stylové stavby a interiéry.

Špaletová okna do historických objektů

Naše nová špaletová okna perfektně zapadnou do všech historických staveb. Mají lepší vlastnosti než stará okna a objektu nic neuberou z jeho krásy. Spíše naopak. Pro některé památkové zóny a jejich rekonstrukce jsou špaletová okna povinností. Musí být schválena úřady památkové péče. Chcete-li rekonstruovat historické stavby nebo stylová stavení, rádi vám vyrobíme špaletová okna na míru a zajistíme i jejich odbornou montáž.

Kontaktujte nás, rádi přijedeme a zdarma vaši poptávku naceníme. Těšíme se na spolupráci.

Reference
 

       

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies