Truhlářství Pešek

Kontakt

Pavel Pešek

IČO: 18530184

Provozovna: 594 44 Radostín nad Oslavou 228

Tel./Fax: 566 670 103
Mobil: 603 835 477
 
E-mail: truhlarstvipesek@jihlavsko.com

Tomáš Pešek 

Mobil: 604 804 898

E-mail: truhlarstvipesek@email.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 7-15 hod

Kastlová okna

Kastlová okna – proč si je pořídit

Kastlová okna se používají v historické zástavbě většiny měst, v činžácích z 19. a začátku 20.století. Od špaletových oken se liší tím, že vnitřní i venkovní křídla se otevírají dovnitř. Izolační schopnost  kastlových oken se zvyšuje osazením izolačního dvojskla. Mezi hlavní přednosti kastlových oken patří jejich stylový vzhled. Naše kastlová okna mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, zvukově-izolační vlastnosti a velmi dlouhou životnost. V podstatě se nerosí, perfektně těsní a dobře vypadají. Tím, že se obě křídla otevírají dovnitř, tak na ně neprší, čímž se zvyšuje jejich životnost.

Okna jsou dodávaná s kompletním servisem, včetně všech doprovodných prací.

  • dokumentace pro památkový ústav
  • demontáž
  • likvidace starých oken
  • montáž nových oken
  • zednické zapraveni 

Kování pro kastlová okna

Naše okna mužeme osadit různými druhy kování podle Vašeho výběru. Nabídka oliv, půloliv, rozvor, okenních záskoček, závěsů (pantů) a jejich krytek je poměrně velký. Stačí si tedy vybrat jejich tvar a provedení. Nejčastěji osazujeme naše okna kličkami z České produkce od firmy Bernat Mounting a.s.

Kastlová okna pro historické budovy

Kastlová okna jsou v některých památkových zónách přímo vyžadována. Naše nová kastlová okna perfektně zapadnou do všech historických staveb. Mají lepší vlastnosti než stará okna a objektu nic neuberou z jeho krásy. Spíše naopak. Pro některé památkové zóny je zachování kastlových oken povinností. Musí být schválena úřady památkové péče. Chcete-li rekonstruovat historické stavby nebo stylová stavení, rádi vám vyrobíme kastlová okna na míru a zajistíme i jejich odbornou montáž.

Kontaktujte nás, rádi přijedeme a zdarma vaši poptávku naceníme. Těšíme se na spolupráci.

Reference

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies