Truhlářství Pešek

Kontakt

Pavel Pešek

IČO: 18530184

Provozovna: 594 44 Radostín nad Oslavou 228

Tel./Fax: 566 670 103
Mobil: 603 835 477
 
E-mail: truhlarstvipesek@jihlavsko.com

Tomáš Pešek 

Mobil: 604 804 898

E-mail: truhlarstvipesek@email.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 7-15 hod

Dřevěná eurookna a vchodové dveře

Dřevěná eurookna od firmy Pešek se kromě vysoké kvality vyznačují těmito vlastnostmi:

 •   velmi dlouhá životnost
 •   vynikající pevnost
 •   vysoké tepelně izolační vlastnosti  
 •   vysoké hlukově izolační vlastnosti
 •   tvarová stálost

Dřevo je materiál, který spolu s konstrukcí a kvalitou zpracování zaručují dlouhou životnost eurooken a dveří. Naše okna využijete  při rekonstrukci vaší nemovitosti stejně jako v novostavbě, vybrané typy oken jsou vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pokud potřebujete poradit s výběrem našich eurooken, s důvěrou se na nás můžete obrátit. Cenovou nabídku Vám samozřejmě zpracujeme zdarma.

Vyrábíme tyto typy eurooken:

Eurookna IV68

Je klasickým a dříve nejvíce používaným profilem. Základem eurokna je lepený třívrstvý hranol opracovaný na rozměr 68/82. Eurohranoly pro výrobu eurooken jsou podrobeny přísným kontrolám. Standartně se toto eurookno osazuje izolačním dvojsklem FL4-16-TOP N4. U=1.1. Eurookna jsou okovány celoobvodovým kováním ROTO NT. Svými vlastnosmi se toto okno kromě rodinných domů výborně hodí i pro bytové domy a průmyslové objekty. To je dáno především jeho snadnou údržbou a dlouhou životností.

Eurookna IV78

Dokonalejší typ dřevěných oken, odvozený z typu IV68. Díky silnějšímu konstrukčnímu profilu je lze osadit jak dvojsklem tak i trojsklem. Dřevěné okno IV78 je svojí konstrukcí vhodný pro objekty, který vyžadují vyšší zvukový útlum. Eurookna jsou okovány celoobvodovým kováním ROTO NT.

Eurookna IV 92

Dřevěné eurookno se stavební hloubkou 92mm patří v našem sortimentu k tomu nejlepšímu. Standartně se osazuje trojsklem FL4-18-TOP N4-18-TOP N4. U=0,5W(m2K). Okno je vhodné do bytových, rodinných ale i pasivních domů. Vyznačuje se výbornými izolačními vlastnosmi s tepelným prostupem celého okna Uw=0,7W(m2K). Koeficient prostupu tepla sklem je Ug=0,5W(m2K).

HS portály

Patříme mezi výrobce bezbarierových posuvných stěn s komfortním ovládaním. Jedná se o zdvižně posuvné dveře, nejčastěji se používá název HS portál. Kování nám umožňuje velké posuvné plochy, kdy křídlo muže vážit až 400kg, šířka křídla může dosahovat 3300mm a výška 2900mm. Způsob provedení posuvné stěny nabízíme v několika variantách. Může byt část fixní a jedno křídlo posuvné, nebo posuvná dvě křídla, a otevřít tak větší část stěny. Podrobnější informace, rady a doporučení Vám rádi zdělíme při realizaci.


 Stabilita a pevnost

Dřevěné rámy eurooken a dveří velmi dobře odolávají tepelným rozdílům, drží tvar, čímž zamezují netěsnosti atd.

Tepelná izolace

Dřevo poskytuje vynikající tepelnou izolaci. Zabraňuje vyzařování chladu okenního rámu a tvoření par na vnitřních stranách skla.

Podstatné snížení nákladů na vytápění.

Reference

Typy vchodových dveří

         


Zvuková izolace
Díky své moderní konstrukci zaručují dokonalé odhlučnění i v těch nejnáročnějších případech.

Materiál
Základním materiálem pro výrobu eurooken a dveří je lepený třívrstvý hranol, přičemž mezi nejčastěji používané patří smrk cink (cinkovaný). Díky délkově nastavenému hranolu sestaveného z kratších částí hranol minimálně pracuje a nekroutí se. Kromě (smrku) cinku můžeme použít tzv. fixní hranol jehož vnější vrstvy nejsou délkově nastavovány.  Oba druhy hranolu patří mezi vysoce kvalitní materiály pro výrobu moderních oken a dveří.
Dalšími používanými materiály jsou: Smrk fix, Dub fix, Dub cink, Meranti (malajský dub).
 

Třístupňová povrchová úprava v moderní klimatizované lakovně.
Správně zvolená barevnost oken a dveří umocňuje celkový vzhled Vašeho domu nebo bytu.
Povrchovou úpravu oken provádíme silnovrstvými akrylátovými lazurami v různých odstínech. Tyto úpravy jsou ekologické a pro ochranu přírodního materiálu jako je dřevo nejvhodnější. Naše firma používá k povrchové úpravě německé barvy a lazury firmy sikkens. Správný postup při povrchové úpravě, zaručuje dokonalou ochranu a vzhled eurooken a dveří. Firma Sikkens vyvinula pro ochranu a udržbu lazury regenerační prostředek, sikkens Pflegemilch se kterým udržíte Vaše okna v perfektním stavu po dlouhá léta. 
 

 • Máčená bezbarvá impregnace proti plísním a houbám.
 • Máčený barevný základ. 
 • Ošetření V-spár a čelního dřeva
 • Nástřik silnovrstvé lazury pomoci speciálního vysokotlakého zařízení. 


 

Dokonalá ochrana proti UV záření a stárnutí rámu.
Nabízíme širokou paletu barevného provedení.
Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Zasklení
Pro dokonalé zasklení dřevěných eurooken a dveří používáme kvalitní izolační dvojskla, případně trojskla.
To umožňuje široký výběr vzorovaných, tónovaných a bezpečnostních skel. Součinitel prostupu tepla činí: K: 2,8 až na hodnotu 0,5W/m2K.
Kování
Okna i dveře jsou opatřeny celoobvodovým kováním firmy ROTO NT, které u otvíravého a sklopného křídla obsahuje polohu mikroventilace, zvýšenou bezpečnost proti  vypáčení a pojistku proti špatné manipulaci s klikou. 
Okapnice
Speciální hliníková termookapnice umístěná na spodní části rámu i křídla, dokonale odvádí stékající vodu.
Těsnění
Okna i dveře jsou opatřeny celoobvodovým dvojitým přítlačným těsněním od firmy DIPRO, což nejen dokonale izoluje před větrem a vlhkostí, ale i výrazně napomáhá k izolaci od hluku.

 Příčky do skel
Skla se dají samozřejmě i esteticky rozdělit. Lze si vybrat z několika typů příček:
 

 • mezisklení
 • lepené
 • sklodělící-pevné
 • předsazené

Tvary oken
Zabýváme se především zakázkovou výrobou, proto vyhovíme snad každému požadavku tvarového řešení okna nebo dveří.
Výběr z nejčastěji používaných tvarů oken:

Souhrn nabídky

 • zaměření
 • odborná konzultace
 • výroba Eurooken a dveří
 • doprava na stavbu
 • montážní práce
 • servisní práce

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies